Masters Of SQL

SQL Server ile ilgili bilgiler, hayata dair paylaşımlar ve birazda eğlence tabii...
Deadlock’sız, Blocking’siz, Contention’sız günler diliyoruz :)
Sysadmin sizinle olsun

mastersOfSql ekibi büyüyor

Merhaba MastersOfSql Okuyucuları;

Evrenin en iyi ikilisinin yanına yeni arkadaşların katılmasına karar verdik (aslında bu minnak yeşil Yoda karar verdi hepsine :) ah pu padawan ların çektiği nedir :) ) ekibimizin yeni üyesi "Obi-Wan Kenobi" kendisine hoş geldin deriz. Peki kimdir bu Obi-Wan Kenobi kendi ağzından okuyalım bakalım tahmin edebilecek misiniz?

"Obi-Wan Kenobi"
Yoda ile tanışması geç olmasına rağmen, Yoda’nın öğretileri ile birlikte Sql yolcuğuna devam ediyor. İsyanım keke diyenlerin sesi, güçsüzlerin yanında, heyecanlı, aslan sütünü yanından ayırmayan bir Kenobi’den bahsediyoruz. SQL Server’ın geceleri daha performanslı çalıştığını söylemekle birlikte, yüzlerce sayfa makale yazmış olan Kenobi, Yoda’nın dediği gibi “bilgi seninle ölmesin” söylemini benimsemiş olup, arkasından gelen çekirgelere yol göstermektedir. SQL’inizin IO’su yüksek, Indeksleri scan olmasın, bizi takip etmeye devam edin :) “Güç her zaman sizinle olsun” O.W.K.

Güzel bir Biz Kimdir yazısı olmuş :) Yoda artık yaşlandı ve bilenler bilir kendisi çekirge yetiştirmeyi padawan la bıraktı bu konuda ekibe yeni katılan usta Kenobi bu işi devir alacak görünüyor. Sürprizlerimiz devam edecek bakarsınız yeni arkadaşlarımızda çok yakında burada olurlar.Güzel haberlerde görüşmek üzere :) 
4199 9481 2371
Loading